چند روز ديگه

شهریور هم داره کم کم تموم می شه و با تموم شدنش تابستون ، تعطیلات ، خونه و زندگی و همه چی تموم می شه . خیلی زود گذشت ، خیلی . گر چه دلم برای تنهاییام تنگ شده ولی نمی تونم از اینجا دل بکنم .
اصلا می دونی خیلی حال و روزم به هم ریخته . خیلی بی هدف شدم . دیگه مثل قدیما دست و دلم به هیچ کاری نمیره . همش فکرای بی خود می کنم . خیلی سخته برام که از تو دل بکنم . ولی مجبورم ، باور کن مجبورم .

توی این تنهایی ها
توی این شب های دراز تو فقط ستاره ای
مثل من بی کسی و مثل من آواره ای
نه دمی ، نه همدمی
نه نفس ، نه همنفس
می مونی تو مثل من ، بی چاره کنج قفس
روزا تو با خنده هام ، جون تازه می گیری
ولی شب با گریه هام ، از غم و غصه می میری
تو اون بالا بالا ها ، یک گوشه غریب و بی کس
نیستی اینجا که ببینی
یک نفر وسط یک جمع ، باز هم با همه غریبست
این و بدون عزیزم ، یک روز می شی پشیمون
یک روز می شی مثل من غریبه و سرگردون
نه راه پس داری و نه راه پیش روبرو
می سوزی و می سازی به خاطر آبرو
گریه هر شب من نه برای غصه ، نه برای غربت ، نه برای تنهایی
برای این بود که می گفتم شاید یک روز دل بکنی ، شاید یک روز بیایی

این رو بدون هنوزهم دروازه های زندگیم برای تو باز . از این می ترسم که روزی پای دروازه های شهر قلبم برسی که قبلا کسی آن را فتح کرده باشد و خندقی به عمق تمام عشقم دور آن حفر کرده باشد .

--------------------------------------------------------------------------------------

ترم جدیدم تا چند روز دیگه شروع می شه . با افتضاحی که ترم پیش بالا آوردم این ترم خیلی وضعم خرابه . آنقدر واحدهای عمومی برداشتم که می تونم با یک دانشجوی سال دوم الهیات رقابت کنم . برنامه درسیم به همه چی شبیه ، جز یک دانشجوی مهندسی اونم برق !

نمی دونم چی می شه . خیلی دوست دارم این ترم با هیچی کار نداشته باشم فقط مثل یک بچه خوب بشینم درسم رو بخونم . امیدوارم ، چشمم که آب نمی خوره ! البته قبلا هم آب نمی خورد . معمولا چایی می خورد ولی خب حالا که محمود اومده سر کار و قراره عدالت فراگیر بشه و خیلیا هستن که آب هم ندارن بخورن . ما هم قناعت می کنیم و یک جوری چشممون رو راضی می کنیم که این بار و حالا آب بخوره . بلکه بتونیم این چند تا واحد رو پاس کنیم .

خدایا به امید تو ...

/ 5 نظر / 23 بازدید
ستاره

سلام دوست بامرام..ميدونم سرت شلوغه و حال و اوضاعت روبه راه نيست واسه همين گلايه نميکنم که چرا بهم سر نمی زنی. مهربان برای روزهای قشنگ اينده ات دعا ميکنم اميدوار باش .

ستاره

راستی اول شدم يادت باشه.

mahsa

سلام قشنگ نوشته بودی آهنگ وبت هم عاليه خوشم اومد من که ديگه حوصله وب نويسی ندارم ....فعلا بای

yaraghan

ما سگ کی باشيم که بخواهيم لينک کسی را سگ خور کنيم؟چون تو از بس نيومدی شامل مرور زمان شدی

sara

اولا: اين نيز بگذرد........ثانيا : شايد انسان جايز الخطا باشه ولی اشتباه من يکی اين بود که بیشتر اشتباه نکردم..........ثالثا: پشيمونی ممنوع! اصلا فکر می کنی وقتی يه چيز......يه خاطره ی قديمي هميشه زنده جلوی چشم آدمو بگيره ديگه اصلا به فکرش ميافته حالا نقدو بچسبه............نقد و نسيه اش مال شما........فتح قلبم واسه بقیه.........تا کسی هم دچار سوء تفاهم نشه!